personal hotelier germania

va rog contactati

Daca esti interesat de un loc de munca ,suntem un o agenție plasare de forță de muncă specializata în străină***** și dorim să va oferim oportunități de angajare la angajatorii nostri straini care se ocupa cu hoteluri de 5 stele din Germania.
*Ce oferim:
- *Locuri de Muncă Stabile: salarii intre 1800-2000 euro net , in functie de orele lucrate
- *Cazare Asigurată: Casa cu wifi , cazari foarte bune, bucatarie si baie complet utilata.
- *Asistență Profesională: Suntem aici pentru a te sprijini în procesul de integrare și dezvoltare profesională.
*Cine căutăm:
- Experiența anterioară in acelasi domeniu este un avantaj.
- Abilități de comunicare în limba germană un avantaj, dar nu obligatoriu
- Dorința de a evolua și a se stabili într-o comunitate dinamică.
*Responsabilități:
-atentie la locul de munca, dexteritate
- avem nevoie de : oameni muncitori si seriosi la locul munca
-se asigura curatenia camerelor de hotel, inlocuirea lenjeriei murdare, etc
- Asigură-te că standardele de calitate sunt respectate cu atenție.
- Colaborează eficient cu echipa pentru a asigura un flux de lucru optim.
*Locația: Germania ( Hamburg, Frankfurt, Stuttgart )
Cum sa aplici: sunati la urmatoarele numere de telefon: 0759484715 , 0754628971, 0736022148,0759346562

maia,
0759465918
Locatie: Dambovita - Badulesti
Adaugat acum 28 zile si expira la 1 May, Numar Anunt: 682764          11 vizite